Pamiętajmy o drobiazgach!

https://figahome.com/pl/c/Posciel-lniana/1

W dzisiejszych czasach możemy sobie urządzić taką łazienkę, jaką tylko sobie zamarzymy. Jedynymi ograniczeniami są dla nas budżet oraz metraż, jaki mamy do dyspozycji w mieszkaniu.

Jeśli chodzi o rodzaj kafelków, wygląd baterii łazienkowych czy też projektowanie oświetlenia, to wybór mamy praktycznie nieograniczony. Z jednej strony jest to komfortowa sytuacja, ale z drugiej już niekoniecznie, ponieważ znalezienie właściwych rozwiązań wśród wielu alternatyw zajmie nam sporo czasu.

W pierwszej kolejności powinniśmy skupić się na największych sprzętach, czyli na wannie lub prysznicu, sedesie i zlewie. Potem możemy zdecydować się na konkretny rodzaj kafelków tudzież kolor ścian.

Na końcu dobierajmy najmniejsze elementy. Tych z pozoru mniej istotnych akcesoriów nie możemy jednak wybierać zbyt pochopnie. Przykładem może być tutaj bateria łazienkowa.

Ma ona spore znaczenie dla funkcjonalności całego pomieszczenia. Będziemy z niej korzystać minimum kilka razy dziennie, więc z pewnością powinniśmy zadbać o jej trwałość.

Musi być ona również idealnie dopasowana do zlewu, zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym – bateria nie powinna odstawać od ściany, a kran musi być odpowiednio długi, żeby potem woda nie rozlewała się nam na podłogę. Jak widać, drobiazgi takie jak bateria łazienkowa są dość istotne dla naszego komfortu.

Sprawdź także, jak urządzić pokój dzienny – nasze porady i aranżacje. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *